توتال کور Total Core چیست

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

total Core توتال کور

توتال کور چیست؟  Total Core بر خلاف تصور عام که به یک وسیله برای تمرین شکم اطلاق میگردد به تمریناتی گفته میشود که موجب تقویت عضلات و مفاصل در ستون فقرات و کمربند لگنی و تنه میگردند.

این تمرینات به صورتهای مختلف صورت میپذیرد. قابل قبول ترین انواع تمرینات توتال کور مربوط به تمرینات پیلاتیس میباشد. همچنین تمرینات توپ سوئیسی نیز از انواع دیگر تمرینات در این دسته میباشد.

 

 

 

 

تمرینات توتال کور با تقویت عضلات و مفاصل در بهبود وضعیت قامتی و نیز وزن افراد تاثیر گذار است. تحقیقات علوم ورزشی نشان داده است که بیشترین ذخایر چربی بدنی انسان در ناحیه کور میباشد. در بانوان ناحیه لگنی و در آقایان ناحیه شکمی مهمترین مراکز ذخایر چربی بدن میباشند. در واقع تمرینات مناسب کور باعث میگردند که علاوه بر کاهش در چربی و تقویت عضلات فرد وزنی کمتر و نیز ظاهری بهتر داشته باشد. 

 

سوالی که در این بخش مطرح است این میباشد. آیا دستگاههایی که با این عنوان بوده و یا این نواحی را تقویت میکنند در بهبود وضعیت بدنی ما موثر میباشند؟ و اگر جواب بلی است چه میزان تاثیر از سوی این دستگاهها وجود دارد.

 

تحقیقات نشان داده است که بهترین تمرینات در این ناحیه تمرینات پیلاتیس و سوئیس بال است ( دستور العمل این تمرینات به زودی در سایت قرار میگیرد). حال اگر دستگاههایی به شما در انجام این تمرینات کمک کنند میتوانند مفید باشند. در واقع این دستگاهها به شما کمک میکنند تا حرکت ها را با آسیب کمتری اجرا کنید و انگیزه شما را از تمرین افزایش میدهند. این دستگاهها به صورت مستقیم بر روی اندازه شکم و یا کاهش جربی تاثیر ندارند. توصیه میگردد تا سعی کنید انگیزه های لازم برای تمرین را به دست آورید و سپس با انتخاب درست در تمرینات پیلاتیس و سوئیس بال در بهبود وضعیت بدن خود بکوشید.پس برای بهبود وضعیت بدنی شما نیاز نیست حتما از این دسته از وسایل استفاده نمائید.

 

این دستگاهها مهمترین تاثیری که دارند در کاهش آسیب میباشد. چه بسا افراد زیادی با تمرین نادرست خود را در معرض آسیب ها قرار داده و با این کار از ادامه تمرینات محروم میگردند. ادامه منظم تمرینات مهمترین دلیل کاهش وزن میباشد. به یاد داشته باشید کاهش بیش از یک کیلو چربی در هفته میتواند اثرات مخربی در بدن شما داشته باشد و شاید بهتر است بگوئیم که به دنبال از بین بدن چربی در کوتاه مدت نباشید.

 

به شما توصیه میکنیم که اگر در فکر رسیدن به یک تیپ مناسب بدنی غیر قابل برگشت هستید استقامت در تمرین داشته باشید و به خودتان زمان بدهید. تمرینات موضعی زیادی در منزل وجود دارند که بدون هیچ وسیله ای قابل انجام بوده و بیشترین تاثیر را بر روی سلامت شما میتوانند داشته باشد.

 

نظر و تجربیات خود را در مورد این وسیله در بخش کلوب بنویسید تا دیگران هم استفاده کنند. توتال کور Total Core

   برنامه های ویژه

نظرات (2)

هنوز نظری ارسال نشده است

برای شروع و کسب امادگی نسبی و عمومی اولیه مفید است.
جهت انجام تمرینات حرفه ای برنامه تمرینی عضلات شکم رو پیگیری نمایید

  1. لاله

با سلام
من 3 ماه مداوم استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت در حالت عادی به 15 دراز نشست می رسیدم فشار را روی شکم حس می کردم اما با این دستگاه می توانی 200 بری بدون هیچ فشار روی شکم در واقع با شکم بلند نمی شوی اصولاً با همون 20 تا اول می فهمی که تاثیری روی عضلات شکم نداره اما خوب من ادامه دادم! بعدم جمع تو کمد رفت

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
دریافت رایگان برنامه های تمرین و تغذیه

ورود به پنل

مشاوره حضوری /غیر حضوری آنلاین  برنامه های تمرینات حرفه ای و تناسب اندام برای اولین بار در کشور
دکتر امانی

تعیین وقت ملاقات حضوری

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...

دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

17 فروردين 1397
دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

دریافت کد تخفیف 100 درصدی آموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزن مرکز آموزش مجازی فیت پارس تنها وب سایت آموزش طراحی تمرینات ورزشی در کشور میباشد. شما میتوانید...

 
مشاوره حضوری/غیر حضوری برنامه های تمرین
برای ورزشکاران حرفه ای و افراد عادی

دکتر امانی