لاغری، رژیم لاغری به همراه برنامه تمرینی و قرص لاغری

رژیم لاغریلاغری، رژیم لاغری، قرصهای لاغری و تمرین واژه هایی میباشند که امروزه بیش از هر چیز دیگری ذهن افراد را به خود مشغول نموده است. 

دانشمندان تاثیرات بسیار لاغری و تناسب اندام بر روی موفقیتهای اجتماعی را پیش از پیش اثبات نموده اند. ما در این مجله با استفاده از دانش روز برنامه هایی را فراهم نموده ایم که شما میتوانید با استفاده از آنها به تناسب اندام برسید.

 

 

لاغری، رژیم لاغری، قرصهای لاغری و تمرین واژه هایی میباشند که امروزه بیش از هر چیز دیگری ذهن افراد را به خود مشغول نموده است.  دانشمندان تاثیرات بسیار لاغری و تناسب اندام بر روی موفقیتهای اجتماعی را پیش از پیش اثبات نموده اند. ما در این مجله با استفاده از دانش روز برنامه هایی را فراهم نموده ایم که شما میتوانید با استفاده از آنها به تناسب اندام برسید. 

 

 

 شمادر صورتی که از اضافه وزن رنج میبرید در ابتدا باید میزان این اضافه وزن را مشخص نمائید. برای این منظور از فرم ذیر نیز میتوانید استفاده نمائید تا میزان اضافه وزن خود را مشخص نمائید. در مرحله دوم ما توصیه هایی را برای شما تهیه کردیم که برگرفته از کاربردی ترین نتایج تحقیقات علمی دنیا میباشد. لاغری امروزه از مهمترین دغدغه های مردم دنیا بوده و ما نیز به مانند سایرین به دنبال بهترین میباشیم.

 

فرم تعیین میزان اضافه وزن:

 

 

لطفا برای به دست آوردن تناسب اندام توصیه های ذیل را به انجام برسانید. توصیه های ما به صورت مجزا در بخشهای تمرین، رژیم لاغری، قرصها و توصیه های ویژه میباشد.

 

لطفا سوالات خود را در ارتباز با لاغری ، رژیم لاغری و تناسب اندام در انتهای همین مقاله و یا در بخش مباحث کاربران بپرسید تا متخصص ما به آنها جواب دهد

 

 

 

 

 

بدن انسان نیاز به دریافت کالری دارد این کالری از طریق غذاها ( هیدرات کربن، چربی و پروتئینها) تامین میگردد. بخش عمده مواد غذایی ما انسانها هیدرات کربن میباشد و چربی و پروتئین رتبه های بعدی را به خود اختصاص میدهند. همچنین شما با فعالیتهای روز مره انرژی یا به عبارتی کالری مصرف میکنید. حال اگر میزان انرژی دریافتی بیشتر از انرژی مصرفی باشد مازاد کالری و یا همان انرژی به صورت ذخیره چربی در بدن انسان تجمع پیدا میکند. حال اگرکالری دریافتی شما کمتر از انرژی یا همان کالری مصرفی باشد در ابتدا توده های چربی به کمک فرد میآیند و در فرایند متابولیسمی سوخته میشوند و بدن شروع به کاهش وزن میکند. ما در برنامه ها و توصیه های خود به این قوانین توجه کرده ایم و سعی داشته ایم تا بابالا بردن انرژی مصرفی انرژی دریافتی را کاهش دهیم و در کنار آن نیز مکملها و یا قرصهای لاغری را به کمک شما فرستادیم.

  

توصیه های رژیم لاغری و برنامه غذایی:

رژیم لاغری به رژیمی گفته میشود که به نسبت از کالری مورد نیاز معمول روزانه هر فرد از کالری کمتری برخوردار بوده و در کنار آن سوختن چربی ها را نیزتسهیل نماید. لطفا بدین منظور توصیه های زیر را با دقت انجام دهید:

 

1- هر روز صبح حد اقل دو لیوان آب به صورت ناشتا بخورید. اگر بعد از چند روز ناراحتی های گوارشی برای شما به وجود آمد آن را قطع نمائید ولی با توجه به فواید بسیار آن سعی کنید آن را عادت نمائید.

2-صبحانه نسبتا کامل مصرف کنید و از میزان نهار خود بکاهید و کمترین وعده در شام باشد ( این مورد برای افراد ستن رشد متفاوت است)

3- از نان و یا بیسکوئیت های سبوس دار مثل ساقه طلائی و نان سنگگ استفاده کنید ( حتما سبوس دار باشد)

4- در جیب خود همیشه انجیز خشک داشته باشید و هرگاه که گرسنگی به سراغتان می آید از آن استفاده کنید

5- در ماست کم چربی که مصرف میکنید از پودر دانه کتان استفاده نمائید

6- از آب سیب به جای نوشابه های گاز دار استفاده نمائید

7- چایی را کنار بگذارید و بجای آن از چای سبز و یا از چای کم رنگ استفاده کنید

8- شیرینی جات را تا حد امکان کمتر مصرف نمائید

9- در طول روز زیاد آب مصرف کنید

10- غذای خود را با سوپ سبزیجات شروع کرده و با یک سیب به اتمام برسانید

11- بادام را به عنوان تنقلات در لیست خود قرار دهید

12- غذاهای سرخ شده و گوشت قرمز را از برنامه غذایی خود حذف یا کاهش دهید

13-ویتامین B2 و C  را در روز به صورت غذایی و یا مکمل استفاده کنید. برای این منظور میتوانید از مولتی ویتامین ها استفاده کنید

14-  در صورتی که تمرین نیز به برنامه خود افزودید باید از شیر، پروتئین، تخم مرغ جهت جلوگیری از مشکلات عضلانی استفاده کنید.

 

 

برنامه تمرین لاغری

تمرینات بدنی از اجزاء جدا نشدنی یک برنامه لاغری میباشند. این برنامه ها باید با توجه به شرایط هر فرد باشند تا مشکلاتی برای افرار ایجاد ننمایند.

در این بخش متخصصان ما توصیه هایی را به شما ارائه میدهند تا بهترین تمرین را برای لاغر شدن داشته باشید:

1- روز خود را با دوی نرم به مدت پانزده دقیقه آغاز کنید

2- عصر خود را با یک تمرین 30 تا 40 دقیقه و با شدت 60 تا 80 درصد حداکثری به پایان برسانید

3- شدت تمرین با توجه به آمادگی شما دارد. در صورتی که مشکلاتی از نظر بدنی و بیماری ها دارید حتما قبل از آغاز با پزشک خود مشورت کنید

4- تمرینات کششی را قبل از آغاز تمرینات داشته باشد.

5- بهترین توصیه تمرینی ما به شما دویدن نرم میباشد

6- از حداقل لباس و یک کفش نرم برای تمرین استفاده کنید

7- در پایان تمرینات باید از تمرین سرد کردن استفاده نمائید

8- به یاد داشته باشید برنامه تمرینی نیاز به اراده بالایی دارد....

9- تمرینات را صورت منظم انجام دهید

10- آب به میزان کافی در حین تمرین استفاده کنید

11- برنامه تمرینی برای افراد متفاوت مختلف میباشد ولی به زودی برنامه های تمرینی ویژه در سایت قرار داده میشوند

 

سوالاتو خود در زمینه برنامه تمرینی و لاغری را در پایین همین مقاله و یا در این بخش قرار دهید تا توسط متخصصان ما پاسخ داده شوند.

 

 

 

 

قرصها و مکملهای رژیمی - لاغری

مکملهای وقرصهای لاغری زیادی امروزه وجود دارند که ما را در رسیدن به اهدافمان یاری میرسانند. عموما این مکملها بر روی اشتها و یا چربی سوزی اثر میگذارند و در صورتی که بدون برنامه تمرین و تغذیه باشند نتایج شگفتی نخواهند گذاشت. توصیه ما این میباشد که این مکملها را با مشورت پزشک خود مصرف نمائید. در ادامه به برخی از برترین مکملهای لاغری اشاره میشود.

 

1- ال کارنی تین: یک مکمل کمک کننده به چربی سوزی میباشد

2- چای سبز: یک مکمل افزاینده متابولیسم پایه با خاصیت آنتی اکسیدانی میباشد. تهیه چای سبز خالص کمس سخت میباشد و عموما گران

3- ارلیستات (Xenical) : مانع از جذب چربی در روده ها میشود ولی عواضی همچون اسهال و نیز کمبود ویتامین ها محلول در چربی را به همراه دارد.

4- سيبوترامين يا (Meridia) : کاهش اشتها به همراه عوارضی همچون سردرد، خشکی دهان، افزایش ضربان قلب و افزایش فشار خون 

5- مکملهای فت برنر (Fat Burner)  :این یک مکمل ترکیبی میباشد که باعث بهبود سوختن چربی های مشیود

 

 

مکملهای زیادی امروزهبه صورت گیاهی و شیمیایی وجود دارند که در بازار به صورت روز و مره به فروش میرسند و شما نیز میتوانید از آنها استفاده نمائید.در

دریافت رایگان برنامه تغذیه ای  کاهش وزن یک ماهه

 

سایر مطالب مفید برای کاهش وزن و لاغری:

محاسبه BMI

آب بنوشید تا لاغر شوید!

اصول اولیه کاهش وزن

با چه شدتی تمرین کنیم تا چربی بسوزانیم؟

تاثیر کفشهای کاهش وزن و چربی سوز بر روی لاغری

تمرین یا تغذیه؟ کدامیک برای کاهش وزن

 

 

 

 

  

   برنامه های ویژه

نظرات (1)

هنوز نظری ارسال نشده است
  1. مریم

من با قرص فورمولاین تو یه ماه 3کیلو کم کردم پیشنهاد میکنم شمام امتحان کنید

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
دریافت رایگان برنامه های تمرین و تغذیه

ورود به پنل

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...

دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

17 فروردين 1397
دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

دریافت کد تخفیف 100 درصدی آموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزن مرکز آموزش مجازی فیت پارس تنها وب سایت آموزش طراحی تمرینات ورزشی در کشور میباشد. شما میتوانید...