نرم افزار محاسبه گر حداکثر وزن غیر استروئیدی

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

آنچه که در تمرینات قدرتی و مقاومتی برای بسیاری از افراد به عنوان سوال مطرح میباشد این است که تمرین میتواند تا چه اندازه افزایش وزن مفید و موثری برای یک تمرین کننده به بار آورد. در کنار آن این سوال هم مطرح خواهد شد که این افزایش وزن چه تغییراتی را میتواند در محیط اندام ها برای ما همراه داشته باشد؟

 

باید بدانیم که هر فرد قادر است بدون استفاده از داروهای استروئید با توجه به فیزیولوژی و استعدادهای ژنتیکی تا حدی رشد نماید و این رشد برای هر فرد متفاوت است. فرمول مک کالم به شما خواهد گفت که با توجه به شرایط بدنی خود حداکثر میتوانید بدون استفاده از داروهای استروئیدی و تنها با تمرین به چه حد و اندازه از نظر رشد دست یابید. همچنین این فرمول به شما خواهد گفت که حداکثر دور سینه، ساعد، بازو، گردن، ساق و ران پا که میتوانید با استفاده از تمرینات سالم به دست آورید چه اندازه میباشد. برای استفاده از این فرمول لازم است تا شما قد فرد، دور مچ دست و دور مچ پا را در محاسبه خود قرار دهید.

 

محاسبه با روش مک کالم از رایج ترین روشهای موجود در دنیا میباشد و به مربیان کمک میکند تا در بدو ورود هر فرد به باشگاه هدفچینی مناسبی برای او داشته باشند. باید در نظر بگیرید که این فرمول یک پیش بینی کننده است و گاهی افراد توانسته اند به نتایج بهتری هم دست یابند.

 

مجله علوم ورزشی نرم افزاری برای محاسبه طراحی کرده است که میتوانید آن را دانلود نموده و استفاده نمائید. استفاده از این نرم افزار رایگان میباشد. امید است این نرم افزار برای شما مفید بوده باشد.

لینک دانلود این برنامه در ادامه این صفحه قرار دارد.

استفاده آنلاین از نرم افزار محاسبه گر بدنسازی

 

   برنامه های ویژه

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
دریافت رایگان برنامه های تمرین و تغذیه

ورود به پنل

مشاوره حضوری /غیر حضوری آنلاین  برنامه های تمرینات حرفه ای و تناسب اندام برای اولین بار در کشور
دکتر امانی

تعیین وقت ملاقات حضوری

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...

دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

17 فروردين 1397
دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

دریافت کد تخفیف 100 درصدی آموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزن مرکز آموزش مجازی فیت پارس تنها وب سایت آموزش طراحی تمرینات ورزشی در کشور میباشد. شما میتوانید...

 
مشاوره حضوری/غیر حضوری برنامه های تمرین
برای ورزشکاران حرفه ای و افراد عادی

دکتر امانی