برنامه تمرینات شکم (کوچک شدن سایز و بهبود عضلات )

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امروزه تمرینات ورزشی منظم و با برنامه باعث بهبود در وضعیت سلامتی و تناسب اندام میگردد. هر روزه شاهد آن هستیم که دستگاهها و تجهیزات متفاوتی به بازار عرصه میشود که ادعا میکنند میتوانند به شما در دستیابی به تناسب اندام کمک نمایند. توتال کور و سایر وسایلی که بعد از آن وارد بازار شده اند از این دسته میباشند. باید بدانید مهمترین عامل در موفقیت داشتن یک برنامه علمی و اصولی زیر نظر متخصصان آکادمیک میباشد و وسایل به خودی خود هیچ کمکی نمیتوانند به شما نمایند.

امروز ما برای اولین بار در ایران یک برنامه جامع سه مرحله ای برای ناحیه شکم در سایت قرار داده ایم. این برنامه به صورت کاملا علمی و بر اساس قواعد اصول تمرینی توسط دکتر علیرضا امانی، فیزیولوژیست ورزشی و با پشتیبانی مجله علوم ورزشی طراحی و ارائه گردیده است. این برنامه سه مرحله ای به صورتی طراحی شده که هر کسی از زن و مرد گرفته تا جوان و میانسال میتواند بدان بپردازد. هر فردی با اجرای حداقل دو مرحله از این برنامه یکصد صفحه ای میتواند به اهداف خود برسد.

 

برای دریافت این برنامه مفید اینجا را کلیک نمائید

 

این برنامه به زبان بسیار ساده و تصویری نگاشته شده است و در عین حال در هر زمان میتوانید سوالات مشاوره ای خود را در بخش مشاوره اختصاصی مجله علوم ورزشی مطرح نمائید تا توسط دکتر امانی بدان پاسخ داده شود.

 

توجه: در صورتی که از مشکلات درد ستون فقرات رنج میبرید نباید این برنامه را اجرا نمائید. برای این منظور در مرحله اول به سایت اصلی مجله علوم ورزشی مراجعه فرمائید و در بخش دریافت برنامه ها، برنامه تمرینات برای افراد با کمر درد را دانلود نمائید. پس از اتمام آن برنامه میتوانید این برنامه را نیز اجرا نمائید.

 

تا چه اندازه این برنامه علمی طراحی شده است؟

این برنامه بر اساس اصول علم حرکت شناسی، علم تمرین و فیزیولوژی ورزشی طراحی شده و حداکثر کارایی را دارا خواهد بود. در صفحات اول این برنامه آناتومی عضلات شکم نیز توضیح داده شده است. همچنین کلیه نکات علمی در این برنامه برای شما در نظر گرفته شده است.

 

آیا این تمرینات برای کاهش سایز پهلو ها هم اثر بخش میباشند؟

بله با استفاده از این تمرینات بدن شما در ناحیه پهلو ها نیز به وضعیت مناسبی خواهد رسید.

 

آیا این برنامه برای زنان هم مناسب است؟

بله شما میتوانید در صورت نداشتن مشکل حاد در ستون فقرات بدان بپردازید.

 

آیا این برنامه برای ورزشکاران بدنسازی و ورزشکاران حرفه ای هم مفید است؟

بله. به همه توصیه میکنیم مرحله یک و دو را اجرا نمایند. ولی به ورزشکاران عزیز توصیه میکنیم بعد از اتمام دو مرحله اول به مرحله سه وارد شوند تا شکمی شش تکه را تجربه نمایند.

 

آیا برای استفاده از این برنامه نیاز به توتال کور هم دارم؟

خیر. توتال کور یا تجهیزات مشابه یک وسیله  مورد تائید ما و یا علم حرکت شناسی نیست. شما در مرحله اول و دوم این برنامه بدون نیاز به هیچ وسیله ای میتوانید آن را اجرا نمائید. تنها در مرحله سوم و برای افراد ورزشکاران برخی از تمرینات نیاز به وسایل بدنسازی دارد.

 

آیا این برنامه میتواند منجر به شش تکه شدن شکم هم گردد؟

بله. در صورتی که شما برنامه را به طور صحیح اجرا نمائید این اتفاق میتواند بیافتد. برای این منظور باید چربی ناحیه شکم با این تمرینات در چند مرحله حذف شود. در مرحله سوم تمرینات اختصاصی برای شش تکه شدن وجود دارد که افراد علاقمند میتوانند آنها را اجرا نمایند

 

برای دریافت این برنامه مفید اینجا را کلیک نمائید

   برنامه های ویژه

نظرات (3)

هنوز نظری ارسال نشده است
  1. مجتبی

نمی تونم فایلو دریافت کنم error 404 میده

با سلام و احترام. آرسام عزیز در بخش مشاوره اختصاصی به سوال شما پاسخ دادم. شاد باشید و سرزنده

  1. َArsam

من چندجا سوالم رو پرسیدم,دریغ از 1 جواب!
چرا راجب دم و بازدم در انجام تمرینات هیچ توضیحی ندادید؟

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
دریافت رایگان برنامه های تمرین و تغذیه

ورود به پنل

مشاوره حضوری /غیر حضوری آنلاین  برنامه های تمرینات حرفه ای و تناسب اندام برای اولین بار در کشور
دکتر امانی

تعیین وقت ملاقات حضوری

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...

دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

17 فروردين 1397
دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

دریافت کد تخفیف 100 درصدی آموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزن مرکز آموزش مجازی فیت پارس تنها وب سایت آموزش طراحی تمرینات ورزشی در کشور میباشد. شما میتوانید...

 
مشاوره حضوری/غیر حضوری برنامه های تمرین
برای ورزشکاران حرفه ای و افراد عادی

دکتر امانی