لاغری به شرط اعتیاد در برخی مراکز

نویسنده:

متاسفانه گزارشات رسمی و غیر رسمی نشان میدهد که برخی از باشگاهها و مراکز تمرینی و نیز آرایشگاهها با ارائه برنامه های مکملی که دارای ساختار مخدر نیز میباشند باعث لطمات جبران ناپذیری برای افراد متقاضی لاغری و تناسب اندام و به به ویژه بانوان شده اند.

باید بدانیم که اغلب داروهای لاغری باعث افزایش متابولیسم پایه میگردند. این ویژه گی از داروهای لاغری مشابه خواص برخی از روانگردانها از جمله "شیشه" میباشد. نمونه این ترکیبات شیمایی در برخی از داروهای لاغری خانواد اسلیمینگ و برخی دیگر از داروهای لاغری مشاهده شده است. این داروها با افزایش نیاز بدن به انرژی در شرایط استراحت باعث کاهش وزن میگردند که با قطع مصرف آنها بعد از مدتی دیگر نیز بدن به شرایط قبل برمیگردد . 

مجله علوم ورزشی با احترام به خوانندگان محترم این مجله توصیه اکید میکند که از مصرف مکملهای ورزشی بدون هماهنگی با پزشک یا مربیان آکادمیک به شدت بپرهیزید.

   برنامه های ویژه

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
دریافت رایگان برنامه های تمرین و تغذیه

ورود به پنل

مشاوره حضوری /غیر حضوری آنلاین  برنامه های تمرینات حرفه ای و تناسب اندام برای اولین بار در کشور
دکتر امانی

تعیین وقت ملاقات حضوری

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...

دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

17 فروردين 1397
دوره مجازی طراحی تمرین کاملا رایگان: کوپن تخفیف صد در صدی

دریافت کد تخفیف 100 درصدی آموزش مجازی طراحی تمرین دویدن برای کاهش وزن مرکز آموزش مجازی فیت پارس تنها وب سایت آموزش طراحی تمرینات ورزشی در کشور میباشد. شما میتوانید...

 
مشاوره حضوری/غیر حضوری برنامه های تمرین
برای ورزشکاران حرفه ای و افراد عادی

دکتر امانی