آزمون ارزیابی اعتماد بنفس

 

 

 

مجله علوم ورزشی: بسیاری از دانشمندان علوم ورزشی و روانشناسان ورزشی بر این باورند که میزان اعتماد بنفس در افراد تحت شرایط ژنتیک و محیط میباشد. سطح اعتماد بنفس یکی از شاخصهای مهم در تعیین میزان موفقیت افراد در زندگی روزمره و وظایف شغلی میباشد. همچنین این دانشمندان اعتقاد دارند بسیاری از فعالیتهای ورزشی برای موفقیت نیازمند اعتماد بنفس بالایی میباشند و ضمن اینکه تمرینات ورزشی نیز میتوانند باعث بهبود اعتماد بنفس افراد گردند.

 

اولین گام همیشه برای آغاز رفع ایرادات در آدمی این میباشد که بتوانیم وضعیت فعلی خود را بسنجیم. با سنجش صحیح از وضعیت خودمان قادر خواهیم شد تا در رفع ایرادات احتمالی خود قدم برداریم. آزمونی که امروز برایتان فراهم نموده ایم از استاندارد ترین تستهای موجود در دنیا میباشد که به صورت یک نرم افزار هوشمند در سایت پیاد سازی شده است. نرم افزار هوشمند سایت با توجه به پاسخهای داده شده از سوی شما و تجزیه و تحلیل نتایج با توجه به سن شما امتیاز و سطح اعتماد بنفستان را تعیین خواهد کرد. لطفا برای ارزیابی از خود بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

 

برای آغاز ارزیابی اینجا را کلیک نمائید

 

امید است مفید واقع شود

با سپاس

مجله علوم ورزشی

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

کارگاهها و دوره های علمی مورد تائید AESA به همراه  آموزش آنلاین

 

نظرات (6)

 • مهمان (sahar)

  متشکرم

 • مهمان (mahan)

  mer30:D

 • متشکرم;)

 • مهمان (روبینا)

  یک دنیا سپاس

 • مهمان (ترسا)

  ممنون زیبا بود

 • مهمان (ف)

  تست خوبی. هست،بشرطی که صحت داشته باشه.فقط 2 تا اشکال داره.1.بعضی سوالها نامفهومه مثلا منظور از مولتی ویتامین و آنتی اکسیدان چیه؟2.بعضی جوابها کلی هست و اون جوابی که مد نظر ماست،در گزینه ها وجود نداره.

نظر خود را اضافه کنید.

0
ورود

ورود

 


 

تازه ترین ها

کنفرانس علوم ورزشی AESA برگزار گردید

25 تیر 1396
کنفرانس علوم ورزشی AESA برگزار گردید

    کنفرانس علوم ورزشی و یافته های کاربردی در دانشگاه شمال و با همکاری انجمن AESA  در روزهای 20 و 21 تیر ماه 1396 با حضور نمایندگانی از کشورهای...

کارگاه دوره بندی بیومتریک آنتونیو روستلی - دانشگاه شمال

16 تیر 1396
کارگاه دوره بندی بیومتریک آنتونیو روستلی - دانشگاه شمال

  کارگاه دوره بندی بیومتریک با تدریس آنتویو رستلی در روز سه شنبه 20 تیر 1396 در دانشگاه شمال برگزار میگردد. این کارگاه از ساعت 9:30 الی 12 در سالن...