آزمون ارزیابی اعتماد بنفس

عضویت در کانال تلگرام  ما

 

 

 

مجله علوم ورزشی: بسیاری از دانشمندان علوم ورزشی و روانشناسان ورزشی بر این باورند که میزان اعتماد بنفس در افراد تحت شرایط ژنتیک و محیط میباشد. سطح اعتماد بنفس یکی از شاخصهای مهم در تعیین میزان موفقیت افراد در زندگی روزمره و وظایف شغلی میباشد. همچنین این دانشمندان اعتقاد دارند بسیاری از فعالیتهای ورزشی برای موفقیت نیازمند اعتماد بنفس بالایی میباشند و ضمن اینکه تمرینات ورزشی نیز میتوانند باعث بهبود اعتماد بنفس افراد گردند.

 

اولین گام همیشه برای آغاز رفع ایرادات در آدمی این میباشد که بتوانیم وضعیت فعلی خود را بسنجیم. با سنجش صحیح از وضعیت خودمان قادر خواهیم شد تا در رفع ایرادات احتمالی خود قدم برداریم. آزمونی که امروز برایتان فراهم نموده ایم از استاندارد ترین تستهای موجود در دنیا میباشد که به صورت یک نرم افزار هوشمند در سایت پیاد سازی شده است. نرم افزار هوشمند سایت با توجه به پاسخهای داده شده از سوی شما و تجزیه و تحلیل نتایج با توجه به سن شما امتیاز و سطح اعتماد بنفستان را تعیین خواهد کرد. لطفا برای ارزیابی از خود بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

 

برای آغاز ارزیابی اینجا را کلیک نمائید

 

امید است مفید واقع شود

با سپاس

مجله علوم ورزشی

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

نظرات (6)

  1. ف

تست خوبی. هست،بشرطی که صحت داشته باشه.فقط 2 تا اشکال داره.1.بعضی سوالها نامفهومه مثلا منظور از مولتی ویتامین و آنتی اکسیدان چیه؟2.بعضی جوابها کلی هست و اون جوابی که مد نظر ماست،در گزینه ها وجود نداره.

  پیوست ها
 
  1. ترسا

ممنون زیبا بود

  پیوست ها
 
  1. روبینا

یک دنیا سپاس

  پیوست ها
 
  1. azi

متشکرم

  پیوست ها
 
  1. mahan

mer30

  پیوست ها
 
  1. sahar

متشکرم

  پیوست ها
 
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...