آزمون ارزیابی اعتماد بنفس

 

 

 

مجله علوم ورزشی: بسیاری از دانشمندان علوم ورزشی و روانشناسان ورزشی بر این باورند که میزان اعتماد بنفس در افراد تحت شرایط ژنتیک و محیط میباشد. سطح اعتماد بنفس یکی از شاخصهای مهم در تعیین میزان موفقیت افراد در زندگی روزمره و وظایف شغلی میباشد. همچنین این دانشمندان اعتقاد دارند بسیاری از فعالیتهای ورزشی برای موفقیت نیازمند اعتماد بنفس بالایی میباشند و ضمن اینکه تمرینات ورزشی نیز میتوانند باعث بهبود اعتماد بنفس افراد گردند.

 

اولین گام همیشه برای آغاز رفع ایرادات در آدمی این میباشد که بتوانیم وضعیت فعلی خود را بسنجیم. با سنجش صحیح از وضعیت خودمان قادر خواهیم شد تا در رفع ایرادات احتمالی خود قدم برداریم. آزمونی که امروز برایتان فراهم نموده ایم از استاندارد ترین تستهای موجود در دنیا میباشد که به صورت یک نرم افزار هوشمند در سایت پیاد سازی شده است. نرم افزار هوشمند سایت با توجه به پاسخهای داده شده از سوی شما و تجزیه و تحلیل نتایج با توجه به سن شما امتیاز و سطح اعتماد بنفستان را تعیین خواهد کرد. لطفا برای ارزیابی از خود بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

 

برای آغاز ارزیابی اینجا را کلیک نمائید

 

امید است مفید واقع شود

با سپاس

مجله علوم ورزشی

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

دوره آموزش تضمینی طراحی برنامه بدنسازی (آموزش آنلاین)

دوره آموزش مجازی 20 جلسه ای ویژه برای افرادی که قصد دارند طراحی استاندارد یک برنامه بدنسازی را بیاموزند. این دوره با تدریس دکتر علیرضا امانی میباشد. در هر ساعت از شبانه روز کاربران میتوانند با ورود به وب سایت از این آموزش استفاده کنند. استفاده از این دوره برای خانمها و آقایان با هر سطح دانش مناسب است.  هم اکنون ثبت نام کنید

 

نظرات (6)

 • مهمان (sahar)

  متشکرم

 • مهمان (mahan)

  mer30:D

 • متشکرم;)

 • مهمان (روبینا)

  یک دنیا سپاس

 • مهمان (ترسا)

  ممنون زیبا بود

 • مهمان (ف)

  تست خوبی. هست،بشرطی که صحت داشته باشه.فقط 2 تا اشکال داره.1.بعضی سوالها نامفهومه مثلا منظور از مولتی ویتامین و آنتی اکسیدان چیه؟2.بعضی جوابها کلی هست و اون جوابی که مد نظر ماست،در گزینه ها وجود نداره.

نظر خود را اضافه کنید.

0
ورود

ورود

 


 

تازه ترین ها

نسبت طول انگشتان اشاره و انگشتری و ارتباط با شخصیت افراد

30 ارديبهشت 1396
نسبت طول انگشتان اشاره و انگشتری و ارتباط با شخصیت افراد

  تحقیقات در سالیان اخیر نشان دهنده آن است که ارتباط تنگاتنگی بین شخصیت و تغییرات هورمونی  در رحم و طول انگشتان دست چپ وجود دارد. مردان عموماٌ دارای طول...

حمایت مجله علوم ورزشی از جناب آقای دکتر روحانی

27 ارديبهشت 1396
حمایت مجله علوم ورزشی از جناب آقای دکتر روحانی

  مجله علوم ورزشی حمایت خود را از دکتر روحانی اعلام میدارد