با سلام. به کلوب کاربران وب سایت مجله علوم ورزشی خوش آمدید. در این بخش شما میتوانید سوالات خود را مطرح فرمائید تا در اولین فرصت بدانها پاسخ داده شود. لطفا توجه فرمائید که کاربران نیز میتوانند به سوالات یکدیگر پاسخ دهند.
  1. NAZANIN
  2. سلامت و ورزش
  3. دوشنبه, سبتامبر 01 2014, 10:27 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و خسته نباشید
خانمی ساله هستم به مدت یکماه روزی ده الی 15 دقیقه از حلقه ی لاغری استفاده می کردم اما اخیراً شنیدم که استفاده از این حلقه در دنیا منسوخ شده زیرا باعث آسیب دیدن کمر و ستون فقرات میشه می هواستم بدانم این موضوع صحت دارد یا خیر؟! (با تشکر)
مريم پاسخ پذیرفته شده
سلام من تازه حلقه خويدم و فقط ٥ ٦ دقيقه حلقه زدم اما خيلي شكمم درد گرفته و دردناكه كلا حلقه زدن. ميخواستم ببينم اين طبيعيه يا حلقه من مناسب من نيست. وزن اين حلقه يك كيلو ٣٠٠ گرمه و داراي برجستگيهاي ژله ايست. راهنمايي لطفا
نظر

طبیعیه
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
There are no comments made yet.
افزودن نظر
دکتر علیرضا امانی پاسخ پذیرفته شده
با سلام.
بله. البته افرادی که دارای شمکلات قبلی بودند این مشکل را بیشتر میکند ولی افراد با توانایی مناسب بدنی ایرادی ندارد
موفق باشید
دکتر علیرضا امانی

عضو هیات علمی دانشگاه

مدیر مسئول مجله علوم ورزشی

نظر
There are no comments made yet.
افزودن نظر
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
ورود

ورود

پاسخهای اخیر

با سلام خدمت بازدیدکنندگان گرامی برای دریافت خدمات زیر به سایت خانم دکتر طامه مراجعه نمایید کفی طبی لاغری موضعی لیزر مو لیفتینگ با نخ جوانسازی پوست بهترین دکتر پوست در تهران
با سلام خدمت بازدیدکنندگان گرامی برای دریافت خدمات زیر به سایت خانم دکتر طامه مراجعه نمایید کفی طبی لاغری موضعی لیزر مو لیفتینگ با نخ جوانسازی پوست بهترین دکتر پوست در تهران
سلام آقاي دكتر وقتتون بخير من يه واليباليست نيمه حرفه اي هستم و سه ساله كه دارم تو باشگاه واليبال كار ميكنم ميشه يه برنامه ي ورزشي بهم بديد بدن خيلي ظريفي دارم با ٤٨كيلو وزن و قدمم ١٦٥ سانت هستش و ١٤س