با سلام. به کلوب کاربران وب سایت مجله علوم ورزشی خوش آمدید. در این بخش شما میتوانید سوالات خود را مطرح فرمائید تا در اولین فرصت بدانها پاسخ داده شود. لطفا توجه فرمائید که کاربران نیز میتوانند به سوالات یکدیگر پاسخ دهند.
  1. sepehr
  2. سلامت و ورزش
  3. جمعه, آوریل 26 2013, 10:20 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام،من 25 سالمه و قدم 170،میخواستم ببینم چطوری میتونم قدم رو بلندتر کنم.ایا دارو یا مکملی هست که بتونم استفاده کنم؟
پاسخ پذیرفته شده
دکتر علیرضا امانی پاسخ پذیرفته شده
مهماننوشت:

سلام ببخشید من13 سال دارم. می خواستم بدونم که چگونه. میتوانم قد خودم رو بلند تر کنم. و قدم 155

بهترین روش برای افزایش قد اجرای یک برنامه منظم تمرینات کششی میباشد که برای مدت حداقل 6 ماه اجرا گردد. همچنین برنامه تغذیه شما نیز باید با آن هماهنگ باشد.

موفق باشید

برنامه تمرین 6 ماهه برای افزایش قد
دکتر علیرضا امانی

عضو هیات علمی دانشگاه

مدیر مسئول مجله علوم ورزشی

نظر

سلام بچه ها من 21سالمه بخدا تا پارسال قدم 168بود خیلی ناراحت بودم جوری که با دوستام بیرون نمیرفتم تا پسرخالم رفت تو استخر کار کرد منم هر روز میرفتم اونجا مجانی استخر الان قدم180شده فقط با شنا .قبل از این ماجرا تمام راه های ممکنو امتحان کرده بودم.صفحه رشدمم بسته بود .به هیچ دکتری اعتماد نکنین
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

عزیزم چه نوع شنایی؟و بعد چه مدت اینکارو انجام دادیم منم الان 21سالمه لطفا اگه میشه منو بیشتر راهنمایی کنید
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

دقيقأ

برادر دومم من هم 17 سالشه در زمان طفوليت يك دوره سوى تغذي شده بود كه در نو جوانى روى رشد و نمو اش تأثير گذاشت و قد اش نسبت به همسن و همسالانش كوتاه بود أمسال با رفتن به حمام سونا و سه ساعت آبازي قد اش را به 170 رسانيد.

شايد از اين هم بلند تر شود

برادر بزرگم 184 سانتى متر قد اش هست٢٥ ساله.

پسرا با شنا ميتوانند قد شان را بلند كنند

ولي دخترا....؟

من ٢٣ سالمه قدم 159 سانتي متر هست حركات كششي انجام ميدم تا قدم را بلند كنم حد اقل 165 هم سود راضي ام،

خواهرام بلند هستند 167

باز هم من اميد وارم
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
There are no comments made yet.
افزودن نظر
Reyhane پاسخ پذیرفته شده
سلام من تازه 18 سالم شده قدمم 146 ولی کوتاهی قد دارم خیلی هم از این موضوع ناراحتم وقتی با دوستامم احساس بدی دارم همه مسخرم میکنن
نظر
افزودن نظر
به پاسخ پذیرفته شده
سلام من 19سالمه و قدم 160 از بچگی هم ژیمناستیک و فوتسال و و حرکات کششی انجام میدادم ولی قدم بلند نشد.
نظر
افزودن نظر
nazanin پاسخ پذیرفته شده
سلام.من یه دختر 15ساله ام.قدم 160هستش.رفتم پیش یه دکتر غدد گفت صفحات رشدت بسته شده اصلا امکان نداره قد بکشی.ولی به لطف خدا واستخر رفتنام الان قدم167هستش.اصلا دکتر نرید.موفق باشید.بای
نظر
افزودن نظر
وانیا پاسخ پذیرفته شده
سلام من سیزده سال و دوماهمه و حدود دو ماهه که بالغ شدم و قدم ۱۵۶ یا ۱۵۷ هست من خیلی نگرانم که قدم بلند تر از این نشه یا اینکه همیشه کوتاه بمونم مامانم ۱۶۲ و بابام ۱۷۲ هست . خانواده ی خیلی قد بلندی ندارم اما خیلی دوست دارم قدم ۱۶۲ بشه . میخواستم بپرسم به نظرتون امکان داره به ایده عالم برسم ؟
نظر

لطفا راهنماییم کنین
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
ساحله پاسخ پذیرفته شده
سلام من 13 سالمه با قد 156 دوست دارم قدم 170 بشه هم سن و سال های من از من قد بلند تر هستند لطفا کمکم کنید...
نظر

آره تا سه سال بعد قدت 170 میشه
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
نسیم پاسخ پذیرفته شده
من ۱۶ سالمه و قدم ۱۵۷ هرکاری ک میشده انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم دیگه نمیدونم باید چیکار کنم کمکم کنید
اگه تیرویید داشته باشم باعث کوتاهی میشه؟
نظر
افزودن نظر
Taraneh پاسخ پذیرفته شده
سلام من 17 سالمه با قد 166 می خوام قدم از این بلند تر شه ایا امکان داره؟؟ اگه راه حلی میوونین لطفا بگین
نظر
افزودن نظر
نیما پاسخ پذیرفته شده
سلام دوستان...من قدم 168 هستش و سنم 16هستش همه میگن قد کوتاهی داری چیکار کنم قدم بلند بشه لطفا راهکار بدید خواهش میکنم.
نظر
افزودن نظر
شیرین پاسخ پذیرفته شده
سلام من 21سالمه قدمم 162
میخوام 4_5سانت قدم بلندترشه... ولی در مورد بسنه شدن صفحات رشد ومتوقف شدن افزایش قدبعدازبلوغ مقاله هایی رو خوندم
ولی ازیه طرفم شماها میگین اینادرست نبست.... من الان با چه روشی میتونم به ایده ال خودم برسم:(
نظر
افزودن نظر
نسیم پاسخ پذیرفته شده
سلام 14سالمه و حدود یک ساله که مریض شدم قدم 150 تا هستش همه از قد کوتاهم به عنوان نقطه ضعف استفاده میکنن در صورتی که مادرم160 و پدرم 175 تا هستن خیلی میترسم یعنی بلند میشم هیچ کسی جوابمو نمیده تو رو خدا یه چیزی بگید
نظر

اره عزيزم با يوگا ميتونى قد بلند شى
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
Taghi پاسخ پذیرفته شده
نرگس خانوم لطفا بگین با چه عملی طی ۴ماه خودتو برادرت افزایش قد داشتین درضمن گفتین نظراتمونو ایمیل کنیم ولی ایمیل تونو نزاشتین لطفا راهنماییم کنین با تشکر
نظر
افزودن نظر
Taghi پاسخ پذیرفته شده
مهماننوشت:

سلام..قدم ۱۷۸ هستش...قبلا ۱۶۸ بود...داداشمم ۱۷۹ بود الان ۱۸۳...خودم ۱۸سالمه داداشم اخرای ۲۳ سالگیشه...با یه روش متفاوت قدمونو بلند کردیم...البته همش لطف خدا بود...تقریبا طی ۴ماه...هنوزم داریم ادامه میدیم....اگه مایل بودید بهم ایمیل بزنید....
س من ۲۲سالمه لطفا بگین چطوری ی شماره تماس بزا اگه کمکم کنی قدم ۵بزرگ شه همه جوره جبران میکنم با تشکر
نظر

کمتر خالی ببندین
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

میشه بگی چجوری بلند شدی
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

سلام از روش اصلاح پاسچر بدن استفاده كرديد؟
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

بابا کارى نداره با تغذيه سالم انجام حرکات کششى
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

خب شما که ایمیل نذاشتی لااقل همینجا روش رو بگو دیگه چرا ملتو سرکار گذاشتی
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
S پاسخ پذیرفته شده
سلام من دختری هستم20ساله قدم 153 به متخصص غدد مراجعه کردم اما گفتهدصفحه رشدت بسته شده ، بنظرتون میتونم با حرکات کششی و پیلاتس قدم مقداری بلند شه؟:(
نظر

دکتر مظهری بهترین متخصص تغذیه.یکبار مراجعه ضرر نداره
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

حركات كششي خوب نتيجه ميده
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
نرگس پاسخ پذیرفته شده
سلام..قدم ۱۷۸ هستش...قبلا ۱۶۸ بود...داداشمم ۱۷۹ بود الان ۱۸۳...خودم ۱۸سالمه داداشم اخرای ۲۳ سالگیشه...با یه روش متفاوت قدمونو بلند کردیم...البته همش لطف خدا بود...تقریبا طی ۴ماه...هنوزم داریم ادامه میدیم....اگه مایل بودید بهم ایمیل بزنید....
نظر

س ایمیل تونو بزارین یا ی شماره تماس اگه با راهنمایهایتان ۵سانت رشد کنم همه جوره جبران میکنم من ۲۲سالمه با تشکر
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

BEHNAM.KH7132@GMA IL.COM
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

چی شد پ لطفا بگین چطوری نرگس خانوم با شمام لطفا راهنمایی کنین با تشکر حداقل ی شماره بزارین این مال خودمه هرکی راحلی داشت لطفا اس بدید با تشکر۰۹۱۹۸۵۸۹۸۹۵من ۲۲سالمه میخام ۵افزایش قد داشته باشم مرسب
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

لطفا ايميل تان را بذاريد لطفااااااا......
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

اون ایمیل بهنام ........ نوشته مال همونیه که نوشته با ی روش متفاوت افزایش قد داشته اره
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
ارا پاسخ پذیرفته شده
سلام من پسرم و ۱۷ سالو شیش ماه سنمه و قدم ۱۷۹ . ایا قدم بلند تر از این میشه اخه دوسه ماهه قدم رو اندازه میگیرم ولی تغییری درش ایجاد نشده.چ کار کنم قدم تا شیش هفت سانت دیگه رشد کنه.ممنون
نظر

بسه دیگ
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
آنیتا پاسخ پذیرفته شده
سلام من دخترم 13سالمه متولد 82قدم 155/5دوران قاعدگیمم شروع شده میتونم بازم قد یکشم
نظر

عارع عزیزم تا هیفده هیجده سالگی میتونی....برو دكتر غدد شاید چیزی تجویز كنع بعدم والیبال و شنا و حركات كششی خیلی كمكت میكنع...
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
mamal پاسخ پذیرفته شده
سلام من قدم 164هست و19سالم تازه شروع شده.بنظرتون چه روشی میتونم انتخاب کنم؟؟؟؟
نظر

س لطفا بگو از چه روشی استفاده کردی یا از خودت ی شماره تماس بزا دمت گرم
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
مهتا پاسخ پذیرفته شده
سلام من چهارده سالو پنج ماهمه دکتر گفته صفحات رشم بستس .قدم 157 ایا قدم بلند میشه و چقدر
نظر

دروغ دختر تا 17 سالگی و پسر تا 25
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
mahsa پاسخ پذیرفته شده
سلام من 15 سالمه باقد 58 با صفحات رشد بسته .میخواستم بدونم قدم از این بند تر میشه و چقدر
نظر

خاله بنده تو سن 16 سالگی قدش از 167 رسید به 175 ناراحت نباش دکتر هاخیلی وقتا چرت و پرت میگن مثلا دوست من علیرضا تو 17 سالگی قدش از 165 رسید به 185 تازه بهش گفته بودن صفحه رشدت بستس زیاد اهمیت ندین
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل

خاله بنده تو سن 16 سالگی قدش از 167 رسید به 175 ناراحت نباش دکتر هاخیلی وقتا چرت و پرت میگن مثلا دوست من علیرضا تو 17 سالگی قدش از 165 رسید به 185 تازه بهش گفته بودن صفحه رشدت بستس زیاد اهمیت ندین
  1. مهمان
  2. بیش از یک ماه قبل
افزودن نظر
محسن پاسخ پذیرفته شده
سلام من 17 سالمه قدم 163 قده پدر مادرم از من کوچیک تر میخواستم بگم من جایه رشد دارم چیکار کنم که قدم بالا بره بالفیکسم میرم ولی نمیدونم تا چه مدت برم لطفا کمکم کنید
نظر
افزودن نظر

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
اختلاف کیروش و برانکو! حق با چه کسی است؟
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:

پاسخهای اخیر

سلام قبل اینکه چربی سوزی داشته باشی 83 بودی یاالان؟ قیمت خودروقیمت خودرو
سلام قبل اینکه چربی سوزی داشته باشی 83 بودی یاالان؟ قیمت خودرو
سلام من تازه 18 سالم شده قدمم 146 ولی کوتاهی قد دارم خیلی هم از این موضوع ناراحتم وقتی با دوستامم احساس بدی دارم همه مسخرم میکنن