ثبت نام برای شرکت در کنفرانس بین المللی علوم ورزشی آغاز شد

:نویسنده مجله علوم ورزشی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به اطلاع اساتید، محققان، دانشجویان و علاقمندان محترم میرساند اولین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی در تیر ماه 1396 در شهر ساحلی و زیبای محمودآباد برگزار میگردد. ارسال مقاله و همچنین شرکت در این کنفرانس بین المللی برای همگان امکانپذیر میباشد.

در این کنفرانس که با حضور اساتید برتر حوزه علوم ورزشی از کشور و مهمانانی از سایر کشورها در کمپ شرکت نفت محمودآباد برگزار خواهد شد آخرین یافته های علمی و کاربردی در حوزه علوم ورزشی به بحث گذاشته میشود و در کنار این کنفرانس کارگاههای علم تمرین و تغذیه ورزشی نیز برپا میباشد.

برای شرکت در این کنفرانس میتوانید به وب سایت کنفرانس مراجعه فرمائید. شرکت در کنفرانس به دو صورت حضوری و یا غیر حضوری و نیز با و یا بدون مقاله میسر میباشد. همچنین برای اولین بار گزار تجربی مربیان نیز در این کنفرانس پذیرفته خواهد شد.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام

وب سایت کنفرانس:
www.2017.aesasport.com

زمان برگزاری کنفرانس : 20 و 21 تیر ماه 1396

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
 

درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

15 ارديبهشت 1397
درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

  امروز بسیاری از افراد از خستگی مفرط و بی حالی رنج میبرند. برای این مشکل دلائل مختلفی وجود دارد و تنها در صورتی میتوان مشکل را برطرف نمود که...

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...