ثبت نام برای شرکت در کنفرانس بین المللی علوم ورزشی آغاز شد

:نویسنده مجله علوم ورزشی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به اطلاع اساتید، محققان، دانشجویان و علاقمندان محترم میرساند اولین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی در تیر ماه 1396 در شهر ساحلی و زیبای محمودآباد برگزار میگردد. ارسال مقاله و همچنین شرکت در این کنفرانس بین المللی برای همگان امکانپذیر میباشد.

در این کنفرانس که با حضور اساتید برتر حوزه علوم ورزشی از کشور و مهمانانی از سایر کشورها در کمپ شرکت نفت محمودآباد برگزار خواهد شد آخرین یافته های علمی و کاربردی در حوزه علوم ورزشی به بحث گذاشته میشود و در کنار این کنفرانس کارگاههای علم تمرین و تغذیه ورزشی نیز برپا میباشد.

برای شرکت در این کنفرانس میتوانید به وب سایت کنفرانس مراجعه فرمائید. شرکت در کنفرانس به دو صورت حضوری و یا غیر حضوری و نیز با و یا بدون مقاله میسر میباشد. همچنین برای اولین بار گزار تجربی مربیان نیز در این کنفرانس پذیرفته خواهد شد.

اطلاعات بیشتر و ثبت نام

وب سایت کنفرانس:
www.2017.aesasport.com

زمان برگزاری کنفرانس : 20 و 21 تیر ماه 1396

   برنامه های ویژه

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

استخوان بندی شما چگونه است؟

23 اسفند 1396
استخوان بندی شما چگونه است؟

یکی از سوالاتی که شاید برای خیلی از شما ها نیز پیش آمده باشد وضعیت استخوان بندیتان است. بگذارید امروز در مورد استخوانبندی بحثی کوتاه داشته باشیم. ترکیب بدن انسان...

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology