منبع آزمون CPT انجمن AESA مشخص شد

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با سلام و احترام

همانگونه که مستحضر هستید آزمون آنلاین مربیان خصوصی CPT توسط انجمن بین المللی AESA در تابستان سال 1395 برگزار خواهد شد. لذا بعد از بررسی های انجام شده منبع اصلی آزمون اعلام گردید. لازم به توضیح است که 80 درصد سوالات از کتاب حاضر خواهد بود. این آزمون علاوه بر ایران در اغلب کشورهای آسیایی نیز برگزار خواهد شد.

افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون گردند اسامی آنها به عنوان مربیان مورد تائید انجمن در سایت بین المللی انجمن به ثبت خواهد رسید.

توضیحات در مورد این آزمون را در اینجا بخوانید

 

NSCA's Essentials of Personal Training, 2E

این کتاب به زبان انگلیسی بوده و آزمون به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی اجرا خواهد شد. این آزمون آنلاین بوده و هزینه ثبت نام در آن رایگان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این انجمن و فواید آزمونها به وب سایت اصلی انجمن مراجعه فرمائید

 

توجه: شرکت در این آزمون کاملا رایگان میباشد و از پرداخت هر گونه وجهی به صورت آنلاین و یا نقدی به افراد و یا موسسات داخلی و یا خارجی بپرهیزید. موفقیت در این آزمون به معنی اهدا کارت مربیگری نیست و به مانند سایر آزمونهای خارجی به معنی این است که فردی که در آزمون قبول شده به عنوان مربی مورد تائید انجمن جهت انجام فعالیت به صورت مربی شخصی میباشد و مشخصات افراد پذیرفته شده به همراه عکس در سایت قرار داده میشود. گواهی این انجمن به مانند گواهی های ACE, NSCA , NASM میتواند از طرف موسسات و باشگاهها مورد قبول یا رد واقع گردد. تائیدیه انجمن برای پذیرفته شدگان به صورت پستی و الکترونیکی ارسال میگردد. افراد برای حضور در این آزمون  نیاز به مشخصاتی از نظیر سابقه مربیگری و یا مدرک تحصیلی میباشند که در لینک اصلی سایت انجمن توضیح داده شده است و در صورتی که فردی در آزمون قبول شود باید حتما کپی مدارک خود را به انجمن ارسال نماید تا گواهی CPT ارسال گردد. با توجه به حمایت مجله بین المللی IJAEP و جمع زیادی از اساتید علم تمرین در آسیا از این انجمن به زودی شاهد رشد فراگیر این انجمن بین المللی خواهیم بود.

www.aesasport.com

 

نمونه گواهی CPT

   برنامه های ویژه

دکتر علیرضا امانی

دکتر علیرضا امانی، استادیارو عضو هیات علمی دانشگاه و دکتری تخصصی فیزیولوژی ورزشی

My Profile

 

 

 

نظرات (1)

هنوز نظری ارسال نشده است
  1. محمدرضا

سلام مرسی بابت اطلاع رسانی.این منبع آزمون رو از کجا میشه تهیه کرد؟

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

استخوان بندی شما چگونه است؟

23 اسفند 1396
استخوان بندی شما چگونه است؟

یکی از سوالاتی که شاید برای خیلی از شما ها نیز پیش آمده باشد وضعیت استخوان بندیتان است. بگذارید امروز در مورد استخوانبندی بحثی کوتاه داشته باشیم. ترکیب بدن انسان...

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology