منبع آزمون CPT انجمن AESA مشخص شد

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

با سلام و احترام

همانگونه که مستحضر هستید آزمون آنلاین مربیان خصوصی CPT توسط انجمن بین المللی AESA در تابستان سال 1395 برگزار خواهد شد. لذا بعد از بررسی های انجام شده منبع اصلی آزمون اعلام گردید. لازم به توضیح است که 80 درصد سوالات از کتاب حاضر خواهد بود. این آزمون علاوه بر ایران در اغلب کشورهای آسیایی نیز برگزار خواهد شد.

افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون گردند اسامی آنها به عنوان مربیان مورد تائید انجمن در سایت بین المللی انجمن به ثبت خواهد رسید.

توضیحات در مورد این آزمون را در اینجا بخوانید

 

NSCA's Essentials of Personal Training, 2E

این کتاب به زبان انگلیسی بوده و آزمون به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی اجرا خواهد شد. این آزمون آنلاین بوده و هزینه ثبت نام در آن رایگان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این انجمن و فواید آزمونها به وب سایت اصلی انجمن مراجعه فرمائید

 

توجه: شرکت در این آزمون کاملا رایگان میباشد و از پرداخت هر گونه وجهی به صورت آنلاین و یا نقدی به افراد و یا موسسات داخلی و یا خارجی بپرهیزید. موفقیت در این آزمون به معنی اهدا کارت مربیگری نیست و به مانند سایر آزمونهای خارجی به معنی این است که فردی که در آزمون قبول شده به عنوان مربی مورد تائید انجمن جهت انجام فعالیت به صورت مربی شخصی میباشد و مشخصات افراد پذیرفته شده به همراه عکس در سایت قرار داده میشود. گواهی این انجمن به مانند گواهی های ACE, NSCA , NASM میتواند از طرف موسسات و باشگاهها مورد قبول یا رد واقع گردد. تائیدیه انجمن برای پذیرفته شدگان به صورت پستی و الکترونیکی ارسال میگردد. افراد برای حضور در این آزمون  نیاز به مشخصاتی از نظیر سابقه مربیگری و یا مدرک تحصیلی میباشند که در لینک اصلی سایت انجمن توضیح داده شده است و در صورتی که فردی در آزمون قبول شود باید حتما کپی مدارک خود را به انجمن ارسال نماید تا گواهی CPT ارسال گردد. با توجه به حمایت مجله بین المللی IJAEP و جمع زیادی از اساتید علم تمرین در آسیا از این انجمن به زودی شاهد رشد فراگیر این انجمن بین المللی خواهیم بود.

www.aesasport.com

 

نمونه گواهی CPT

دکتر علیرضا امانی

 عضو هیات علمی دانشگاه

متخصص علم تمرین و آنالیز آمادگی ورزشکاران.

وب سایت شخصی

نظرات (1)

هنوز نظری ارسال نشده است
  1. محمدرضا

سلام مرسی بابت اطلاع رسانی.این منبع آزمون رو از کجا میشه تهیه کرد؟

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
 

درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

15 ارديبهشت 1397
درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

  امروز بسیاری از افراد از خستگی مفرط و بی حالی رنج میبرند. برای این مشکل دلائل مختلفی وجود دارد و تنها در صورتی میتوان مشکل را برطرف نمود که...

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...