آیا شما برای شروع یک برنامه تمرینی آماده هستید؟

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پیش آزمون های ورزشی

شاید عنوانی که برای این مقاله در نظر گرفته ام برای برخی از افراد شبهه ایجاد نماید. در واقع باید بدانید که برای آغاز یک برنامه ورزشی نیز تعدای پیش نیاز وجود دارد و در صورتی که شما بخواهید یک برنامه تمرینی را اجرا نمائید جدا از ماهیت آن رشته ورزشی باید دارای حداقل هایی در فیزیک بدنی خود باشید تا خدایی ناکرده دچار مشکل نشوید.

باید تاکید کنیم که عدم توجه به این نکات میتواند برای اغلب افراد مشکل ساز شود و متاسفانه گاهی این بی توجهی ها باعث کشیده شدن افراد به بیمارستانها نیز شده است. برای اینکه شما کسی از دسته این افراد نباشید توصیه میکنم پرسشنانه آنلانی که تهیه گردیده است را تکمیل فرمائید. بلافاصله بعد از تکمیل این پرسشنامه نتیجه به شما نمایش داده خواهد شد و وضعیت شما برای آغاز یا عدم آغاز برنامه تمرینی را نشان خواهد داد.

لازم به توضیح میباشد که این یک پرسشنامه استاندارد میباشد و توسط موسسه ACSM تهیه گردیده و توسط مراکز عمده ورزش و سلامت مورد استفاده قرار میگیرد. برای تست از خود بر روی لینک زیر کلیک فرمائید تا به صفحه این آزمون منتقل گردید.

 

آغاز تست برای شما

 

امیدواریم که مفید واقع شده باشد

دکتر علیرضا امانی

 عضو هیات علمی دانشگاه

متخصص علم تمرین و آنالیز آمادگی ورزشکاران.

وب سایت شخصی

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
 

درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

15 ارديبهشت 1397
درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

  امروز بسیاری از افراد از خستگی مفرط و بی حالی رنج میبرند. برای این مشکل دلائل مختلفی وجود دارد و تنها در صورتی میتوان مشکل را برطرف نمود که...

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...