آیا شما برای شروع یک برنامه تمرینی آماده هستید؟

عضویت در کانال تلگرام  ما

پیش آزمون های ورزشی

شاید عنوانی که برای این مقاله در نظر گرفته ام برای برخی از افراد شبهه ایجاد نماید. در واقع باید بدانید که برای آغاز یک برنامه ورزشی نیز تعدای پیش نیاز وجود دارد و در صورتی که شما بخواهید یک برنامه تمرینی را اجرا نمائید جدا از ماهیت آن رشته ورزشی باید دارای حداقل هایی در فیزیک بدنی خود باشید تا خدایی ناکرده دچار مشکل نشوید.

باید تاکید کنیم که عدم توجه به این نکات میتواند برای اغلب افراد مشکل ساز شود و متاسفانه گاهی این بی توجهی ها باعث کشیده شدن افراد به بیمارستانها نیز شده است. برای اینکه شما کسی از دسته این افراد نباشید توصیه میکنم پرسشنانه آنلانی که تهیه گردیده است را تکمیل فرمائید. بلافاصله بعد از تکمیل این پرسشنامه نتیجه به شما نمایش داده خواهد شد و وضعیت شما برای آغاز یا عدم آغاز برنامه تمرینی را نشان خواهد داد.

لازم به توضیح میباشد که این یک پرسشنامه استاندارد میباشد و توسط موسسه ACSM تهیه گردیده و توسط مراکز عمده ورزش و سلامت مورد استفاده قرار میگیرد. برای تست از خود بر روی لینک زیر کلیک فرمائید تا به صفحه این آزمون منتقل گردید.

 

آغاز تست برای شما

 

امیدواریم که مفید واقع شده باشد

دکتر علیرضا امانی

عضو هیات علمی دانشگاه

مدیر مسئول مجله علوم ورزشی

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...