آیا شما برای شروع یک برنامه تمرینی آماده هستید؟

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پیش آزمون های ورزشی

شاید عنوانی که برای این مقاله در نظر گرفته ام برای برخی از افراد شبهه ایجاد نماید. در واقع باید بدانید که برای آغاز یک برنامه ورزشی نیز تعدای پیش نیاز وجود دارد و در صورتی که شما بخواهید یک برنامه تمرینی را اجرا نمائید جدا از ماهیت آن رشته ورزشی باید دارای حداقل هایی در فیزیک بدنی خود باشید تا خدایی ناکرده دچار مشکل نشوید.

باید تاکید کنیم که عدم توجه به این نکات میتواند برای اغلب افراد مشکل ساز شود و متاسفانه گاهی این بی توجهی ها باعث کشیده شدن افراد به بیمارستانها نیز شده است. برای اینکه شما کسی از دسته این افراد نباشید توصیه میکنم پرسشنانه آنلانی که تهیه گردیده است را تکمیل فرمائید. بلافاصله بعد از تکمیل این پرسشنامه نتیجه به شما نمایش داده خواهد شد و وضعیت شما برای آغاز یا عدم آغاز برنامه تمرینی را نشان خواهد داد.

لازم به توضیح میباشد که این یک پرسشنامه استاندارد میباشد و توسط موسسه ACSM تهیه گردیده و توسط مراکز عمده ورزش و سلامت مورد استفاده قرار میگیرد. برای تست از خود بر روی لینک زیر کلیک فرمائید تا به صفحه این آزمون منتقل گردید.

 

آغاز تست برای شما

 

امیدواریم که مفید واقع شده باشد

   برنامه های ویژه

دکتر علیرضا امانی

دکتر علیرضا امانی، استادیارو عضو هیات علمی دانشگاه و دکتری تخصصی فیزیولوژی ورزشی

My Profile

 

 

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

استخوان بندی شما چگونه است؟

23 اسفند 1396
استخوان بندی شما چگونه است؟

یکی از سوالاتی که شاید برای خیلی از شما ها نیز پیش آمده باشد وضعیت استخوان بندیتان است. بگذارید امروز در مورد استخوانبندی بحثی کوتاه داشته باشیم. ترکیب بدن انسان...

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology