اطلاعیه مهم: مجله بین المللی فیزیولوژی ورزش کاربردی در پایگاه بین المللی علمی پروکوئیست نمایه شد

نویسنده:
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)به اطلاع کلیه محققان، اساتید، دانشجویان و علاقمندان حوزه های علوم ورزشی و پزشکی_ورزشی میرساند مجله بین المللی فیزیولوژی ورزشی کاربردی موفق به کسب امتیازات لازم جهت نمایه شدن در پایگاه Proquest از طریق موسسه اطلاعات علمی کمبریج شده است و توافقنامه این امتیاز در تاریخ 25 آپریل 2017 به امضاء طرفین رسید.

این مجله اولین نشریه علوم ورزش کشور میباشد که در پایگاه Proquest نمایه شده است. لازم به توضیح است نشریاتی که در این پایگاه نمایه میشوند ضمن اینکه از نظر وزارت علوم دارای امتیاز علمی بالایی برخوردارند مورد پذیرش کلیه مراکز علمی و دانشگاههای دنیا نیز میباشند. این نشریه پیش از این در مراکز عمده علمی جهان از جمله مرکز WOS از موسسه تامسون (آی اس آی) نیز نمایه شده است.


این اتفاق خوب فرصتی است برای محققان عزیز کشورمان تا با سختکوشی بیشتر بتوانند مقاله خود را در این نشریه بچاپ برسانند. تا کنون نویسندگان مقالاتی از این نشریه موفق به کسب بورسهای تحصیلی در دانشگاههای معتبر دنیا شده اند و یا برای کنفرانسهای مختلف بین المللی دعوت شده اند. هزینه چاپ و ارسال مقاله در این نشریه رایگان میباشد و هر مقاله حداقل توسط دو داور داخلی و خارجی باید مورد داوری و تائید قرار بگیرند.

توجه:  مقالاتی از کنفرانس علوم ورزشی دانشگاه شمال و انجمن AESA که علاوه بر تائید داوران  دارای امتیاز مناسب نیز برخوردار بوده باشند در این مجله بارگذاری خواهند شد.
آدرس سایت مجله:  www.ijaep.com

آرزوی موفقیت برای همه محققان عزیز کشورمان
@aesa2017

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
 

درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

15 ارديبهشت 1397
درمانی برای بی حالی و خستگی مفرط در افراد دیابتی

  امروز بسیاری از افراد از خستگی مفرط و بی حالی رنج میبرند. برای این مشکل دلائل مختلفی وجود دارد و تنها در صورتی میتوان مشکل را برطرف نمود که...

تمرینات شکم بلی یا خیر؟

24 فروردين 1397
تمرینات شکم بلی یا خیر؟

مجله علوم ورزشی: تمرینات در ناحیه شکم از دسته تمرینات کور (عضلات مرکزی و نگهدارنده بدن) از محبوب ترین و در عین حال پرچالش ترین تمرینات در دنیای علم ورزش...