اطلاعیه مهم: مجله بین المللی فیزیولوژی ورزش کاربردی در پایگاه بین المللی علمی پروکوئیست نمایه شد

عضویت در کانال تلگرام  مابه اطلاع کلیه محققان، اساتید، دانشجویان و علاقمندان حوزه های علوم ورزشی و پزشکی_ورزشی میرساند مجله بین المللی فیزیولوژی ورزشی کاربردی موفق به کسب امتیازات لازم جهت نمایه شدن در پایگاه Proquest از طریق موسسه اطلاعات علمی کمبریج شده است و توافقنامه این امتیاز در تاریخ 25 آپریل 2017 به امضاء طرفین رسید.

این مجله اولین نشریه علوم ورزش کشور میباشد که در پایگاه Proquest نمایه شده است. لازم به توضیح است نشریاتی که در این پایگاه نمایه میشوند ضمن اینکه از نظر وزارت علوم دارای امتیاز علمی بالایی برخوردارند مورد پذیرش کلیه مراکز علمی و دانشگاههای دنیا نیز میباشند. این نشریه پیش از این در مراکز عمده علمی جهان از جمله مرکز WOS از موسسه تامسون (آی اس آی) نیز نمایه شده است.


این اتفاق خوب فرصتی است برای محققان عزیز کشورمان تا با سختکوشی بیشتر بتوانند مقاله خود را در این نشریه بچاپ برسانند. تا کنون نویسندگان مقالاتی از این نشریه موفق به کسب بورسهای تحصیلی در دانشگاههای معتبر دنیا شده اند و یا برای کنفرانسهای مختلف بین المللی دعوت شده اند. هزینه چاپ و ارسال مقاله در این نشریه رایگان میباشد و هر مقاله حداقل توسط دو داور داخلی و خارجی باید مورد داوری و تائید قرار بگیرند.

توجه:  مقالاتی از کنفرانس علوم ورزشی دانشگاه شمال و انجمن AESA که علاوه بر تائید داوران  دارای امتیاز مناسب نیز برخوردار بوده باشند در این مجله بارگذاری خواهند شد.
آدرس سایت مجله:  www.ijaep.com

آرزوی موفقیت برای همه محققان عزیز کشورمان
@aesa2017

سایر مقالات توسط این نویسنده

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...