منبع آزمون CPT انجمن AESA مشخص شد

عضویت در کانال تلگرام  ما

با سلام و احترام

همانگونه که مستحضر هستید آزمون آنلاین مربیان خصوصی CPT توسط انجمن بین المللی AESA در تابستان سال 1395 برگزار خواهد شد. لذا بعد از بررسی های انجام شده منبع اصلی آزمون اعلام گردید. لازم به توضیح است که 80 درصد سوالات از کتاب حاضر خواهد بود. این آزمون علاوه بر ایران در اغلب کشورهای آسیایی نیز برگزار خواهد شد.

افرادی که موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون گردند اسامی آنها به عنوان مربیان مورد تائید انجمن در سایت بین المللی انجمن به ثبت خواهد رسید.

توضیحات در مورد این آزمون را در اینجا بخوانید

 

NSCA's Essentials of Personal Training, 2E

این کتاب به زبان انگلیسی بوده و آزمون به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی اجرا خواهد شد. این آزمون آنلاین بوده و هزینه ثبت نام در آن رایگان میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این انجمن و فواید آزمونها به وب سایت اصلی انجمن مراجعه فرمائید

 

توجه: شرکت در این آزمون کاملا رایگان میباشد و از پرداخت هر گونه وجهی به صورت آنلاین و یا نقدی به افراد و یا موسسات داخلی و یا خارجی بپرهیزید. موفقیت در این آزمون به معنی اهدا کارت مربیگری نیست و به مانند سایر آزمونهای خارجی به معنی این است که فردی که در آزمون قبول شده به عنوان مربی مورد تائید انجمن جهت انجام فعالیت به صورت مربی شخصی میباشد و مشخصات افراد پذیرفته شده به همراه عکس در سایت قرار داده میشود. گواهی این انجمن به مانند گواهی های ACE, NSCA , NASM میتواند از طرف موسسات و باشگاهها مورد قبول یا رد واقع گردد. تائیدیه انجمن برای پذیرفته شدگان به صورت پستی و الکترونیکی ارسال میگردد. افراد برای حضور در این آزمون  نیاز به مشخصاتی از نظیر سابقه مربیگری و یا مدرک تحصیلی میباشند که در لینک اصلی سایت انجمن توضیح داده شده است و در صورتی که فردی در آزمون قبول شود باید حتما کپی مدارک خود را به انجمن ارسال نماید تا گواهی CPT ارسال گردد. با توجه به حمایت مجله بین المللی IJAEP و جمع زیادی از اساتید علم تمرین در آسیا از این انجمن به زودی شاهد رشد فراگیر این انجمن بین المللی خواهیم بود.

www.aesasport.com

 

نمونه گواهی CPT

دکتر علیرضا امانی

عضو هیات علمی دانشگاه

مدیر مسئول مجله علوم ورزشی

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

نظرات (1)

  1. محمدرضا

سلام مرسی بابت اطلاع رسانی.این منبع آزمون رو از کجا میشه تهیه کرد؟

  پیوست ها
 
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...