نرم افزار محاسبه گر حداکثر وزن غیر استروئیدی

عضویت در کانال تلگرام  ما

 

آنچه که در تمرینات قدرتی و مقاومتی برای بسیاری از افراد به عنوان سوال مطرح میباشد این است که تمرین میتواند تا چه اندازه افزایش وزن مفید و موثری برای یک تمرین کننده به بار آورد. در کنار آن این سوال هم مطرح خواهد شد که این افزایش وزن چه تغییراتی را میتواند در محیط اندام ها برای ما همراه داشته باشد؟

 

باید بدانیم که هر فرد قادر است بدون استفاده از داروهای استروئید با توجه به فیزیولوژی و استعدادهای ژنتیکی تا حدی رشد نماید و این رشد برای هر فرد متفاوت است. فرمول مک کالم به شما خواهد گفت که با توجه به شرایط بدنی خود حداکثر میتوانید بدون استفاده از داروهای استروئیدی و تنها با تمرین به چه حد و اندازه از نظر رشد دست یابید. همچنین این فرمول به شما خواهد گفت که حداکثر دور سینه، ساعد، بازو، گردن، ساق و ران پا که میتوانید با استفاده از تمرینات سالم به دست آورید چه اندازه میباشد. برای استفاده از این فرمول لازم است تا شما قد فرد، دور مچ دست و دور مچ پا را در محاسبه خود قرار دهید.

 

محاسبه با روش مک کالم از رایج ترین روشهای موجود در دنیا میباشد و به مربیان کمک میکند تا در بدو ورود هر فرد به باشگاه هدفچینی مناسبی برای او داشته باشند. باید در نظر بگیرید که این فرمول یک پیش بینی کننده است و گاهی افراد توانسته اند به نتایج بهتری هم دست یابند.

 

مجله علوم ورزشی نرم افزاری برای محاسبه طراحی کرده است که میتوانید آن را دانلود نموده و استفاده نمائید. استفاده از این نرم افزار رایگان میباشد. امید است این نرم افزار برای شما مفید بوده باشد.

لینک دانلود این برنامه در ادامه این صفحه قرار دارد.

استفاده آنلاین از نرم افزار محاسبه گر بدنسازی

 

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...