پوشش خبری رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل

عضویت در کانال تلگرام  ما

مجله علوم ورزشی به عنوان فعالترین سایت علمی-ورزشی کشور جهت برای پوشش خبری  رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل و حاشیه های قبل، حین و بعد از رقابتها، به صورت آنلاین از فعالان حرفه ای و غیر حرفه ای به صورت داوطلبانه دعوت به همکاری به عملی می آورد.

اهم فعالیتهای مورد انتظار به شرح ذیل میباشند:

1- تهیه اخبار و گزارشات بازی ها از وب سایتهای معتبر خارجی و بخصوص وب سایت فیفا و وب سایت اختصاصی جام جهانی و انعکاس آن به صورت ترجمه فارسی در این مجله آنلاین. گفتنی است مطالب منتشر شده باید از متون خارجی ترجمه شده باشند و از کپی کردن گزارشات سایر سایتهای فارسی پرهیز گردد.

 

2- فعال کردن بخش گزارشات تصویری که از منابع معتبر خارجی استخراج میگردد.

 

3- در صورتی که به عنوان تماشاگر در این بازی ها حضور دارید ارسال تصاویر و گزارشات از حاشیه رقابتها.

 

4- نام و یا در صورت تمایل سایر مشخاصت شما در هر مقاله و مطلب ارسالی شما نمایش داده خواهد شد.

 

5- به افرادی که به تائید نهایی رسیده اند نام کاربری و پسورد و ایمیل اختصاصی برای این سایت تعلق خواهد گرفت تا بدون واسط مطالب خود را در این سایت منتشر کنند

 

کلیه فعالیتهای شما در این بخش از سایت به صورت داوطلبانه بوده و این مجله تعهدی نسبت به تامین هزینه ها ندارد. در پایان فعالیت همکاری تقدیر نامه و گواهی همکاری با این مجله برایتان ارسال میگردد.

 

همکاری با مجله به صورت آنلاین بوده و نیاز به مراجعه حضوری ندارد. در درجه اول افرادی که در ترجمه متون زبان انگلیسی و یا سایر زبانهایی که پوشش خبری این رقابتها را بر عهده دارند از اولویت ما میباشد. بعد از تکمیل فرم زیر در صورت تائید اطلاعات از طریق ایمیل با شما تماس خواهیم گرفت تا فعالیت خود را آغاز نمائید.

 

این بخش از اوایل زمستان راه اندازی خواهد شد و پوشش اخبار پیش از مسابقات و همچنین تمرینات و بازی های دوستانه، آماده سازی مکان رقابتها، اظهارات مربیان و سایر حواشی را پوشش خواهیم داد.

 

{rsform 22}

دکتر علیرضا امانی

عضو هیات علمی دانشگاه

مدیر مسئول مجله علوم ورزشی

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...