توهین بی سابقه مربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی به ایران در آستانه بازی حساس دو تیم

عضویت در کانال تلگرام  ما


 

مجله علوم ورزشی: در حالی که تنها کمتر از یک هفته به زمان بازی حساس تیم های ایران و کره باقی مانده است مربی تیم ملی کره جنوبی در یک اقدام غیر ورزشی سخنان توهین آمیزی را نسبت به ایران به زبان آورده که نیاز است تا با فشار رسانه ای این مربی را به عذرخواهی وادار کرد.

این مربی کره ای در مصاحبه روز 11 ژوئن اظهار امیدواری کرد که با شکست تیم ایران در هفته آتی مانع از حضور مستقیم ایران در جام جهانی خواهد شد زیرا که در ایران رفتارهای بدی با او و تیمش صورت پذیرفت!

این مربی نامودب که در بعد از برد کره در برابر ازبکستان سخن میگفت اظهار داشت که میخواهد با در هم شکستن ایران انتقام شکست تیم خود در تهران را بگیرد. چوی کونگ مانند اغلب مربیان شکست خورده دنیا دلیل شکست خود را بد رفتاری ایرانیان، عدم صدور به موقع روادید در ایران، زمین نامناسب تمرینی و میزبانی بد ایران نسبت داد و عنوان کرد که در ایران خاطرات بسیار بدی برای او و تیمش بجا مانده است!
او گفت ایران به هیچ عنوان میزبان خوبی برای تیم کره نبوده است.

همچنین او در یک سخن کاملا غیر ورزشی در حضور خبرنگاران عنوان کرد که از ایران خوشش نمی آید و به این خاطر دوست دارد تا ازبکستان بجای ایران در جام جهانی حضور داشته باشد.

این سخنان مربی تیم ملی کره جنوبی باعث خشم مربی تیم ملی فوتبال ایران شده و کی روش در یک نشست خبری خواهان عذرخواهی مربی کره جنوبی از ایران شده است.

امیدواریم تیم ملی کشورمان در هفته آتی بتواند با اقتدار حقانیت خود را به تیم ملی کره جنوبی و بخصوص مربی غیر مودب آن اثبات نماید.

مجله علو ورزشی

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

نظرات (7)

  1. تارا

حقشون بود اونطوری شکستشون بدیم

  پیوست ها
 
  1. هاوش

دیدید که حالش اساسی گرفته شد و بچه های با غیرتمون جوابشو دادن. دمشون گرم. خدارو شکر که رو سفید شدیم. درسته که شرایط سخته اما کاچی بضه هیچی !!

  پیوست ها
 
  1. قاهقه5تاهق

کار بدی کرد که توهین کرداهه

  پیوست ها
 
  1. ش

:

  پیوست ها
 
  1. ش

:

  پیوست ها
 
  1. کیوان

وقتی که خودمون به خودمون توهین میکنیم چه توقعی از خارجیها میشه داشت

  پیوست ها
 
  1. jafari

وقتی شرایط طوری شده که بسیاری از ایرانیها از کشورشون زده شدن دیگه از یک کره ای چه انتظاری دارید؟!

  پیوست ها
 
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...