لاغری به شرط اعتیاد در برخی مراکز

عضویت در کانال تلگرام  ما

متاسفانه گزارشات رسمی و غیر رسمی نشان میدهد که برخی از باشگاهها و مراکز تمرینی و نیز آرایشگاهها با ارائه برنامه های مکملی که دارای ساختار مخدر نیز میباشند باعث لطمات جبران ناپذیری برای افراد متقاضی لاغری و تناسب اندام و به به ویژه بانوان شده اند.

باید بدانیم که اغلب داروهای لاغری باعث افزایش متابولیسم پایه میگردند. این ویژه گی از داروهای لاغری مشابه خواص برخی از روانگردانها از جمله "شیشه" میباشد. نمونه این ترکیبات شیمایی در برخی از داروهای لاغری خانواد اسلیمینگ و برخی دیگر از داروهای لاغری مشاهده شده است. این داروها با افزایش نیاز بدن به انرژی در شرایط استراحت باعث کاهش وزن میگردند که با قطع مصرف آنها بعد از مدتی دیگر نیز بدن به شرایط قبل برمیگردد . 

مجله علوم ورزشی با احترام به خوانندگان محترم این مجله توصیه اکید میکند که از مصرف مکملهای ورزشی بدون هماهنگی با پزشک یا مربیان آکادمیک به شدت بپرهیزید.

سایر مقالات توسط این نویسنده
مقالات مرتبط

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود

ورود

 


 

International Journal of Applied Exercise Physiology

تازه ترین ها

استفاده از تکنولوژی در ورزش

15 آذر 1396
استفاده از تکنولوژی در ورزش

قرن ۲۰ و ۲۱ قرن تغییرات وسیع در علم و تکنولوژی.  در این قلب انسان با استفاده از تکنولوژی توانسته مرزهای غیر قابل باور را درنوردد.   همزمان استفاده فراگیر تکنولوژی...

آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

13 مهر 1396
آزمون استاندراد تعیین امتیاز تنبلی

  اهمال کاری و تنبلی یکی از مهمترین معضلات قرن بیست و بیست و یکم میباشد. تنبلی به عنوان یک عامل منفی در موفقیت تحت تاثیر عوامل محیطی و عادتهایی...